Forum „Samodzielność zawodowa pielęgniarek i położnych"

Data wydarzenia
Aula A im. Prof. J. Piekarczyka, Centrum Dydaktyczne
Opis wydarzenia

Tematem przewodnim będzie samodzielność zawodowa pielęgniarek i położnych widziana z różnych perspektyw: ekspertów i praktyków. Zgodnie z formułą Forum organizatorzy liczą na wymianę poglądów oraz odpowiedzi na pytania zadawane przez pielęgniarki i położne uczestniczące w Forum.

Wydarzenie będzie miało formę hybrydową i zasięg ogólnopolski.

Dzięki możliwościom hybrydowym, odbiorcami Forum będą również  studenci i wykładowcy z Iwano-Frankiwskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Ukrainie.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY

Zapraszamy również na odpłatne warsztaty umiejętności praktycznych dla pielęgniarek i położnych, równolegle prowadzone przez naszych prelegentów. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona.

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną zamieszczone na stronie Zakładu Podstaw Pielęgniarstwa WUM

Kontakt: zpp@wum.edu.pl

Zakład Podstaw Pielęgniarstwa WUM